DANTŲ IMPLANTAI

Dantų implantai – tai dirbtinė dantų šaknis iš biologiškai inertiškos medžiagos, kaip titano ar cirkonio oksido. Implantai laikosi kaule dėl šių dviejų medžiagų oseointegracinių savybių - gebejimo sudaryti funkcinę jungtį tarp kaulo ir implanto paviršiaus, kurią galima stebėti po mikroskopu. Būtent dėl oseointegracijos yra reikalingas tam tikras laiko tarpas, kol implantas sutvirtėja ir ant jo gali būti suprotezuotas danties vainikas.

Prieš Implantaciją sudaromas gydimo planas, kuriame atsižvelgiama į minkštųjų ir kietųjų audinių situacija. Analizuojama pasitelkus ne tik dantų gipso modelius, bet ir rentgeno aparatus. Apačioje yra aprašomas vienas iš Implantavimo pavyzdžių.

Implantacija atliekama vietinėje nejautroje, kai „užmigdoma“ operacinė sritis, padaroma prieiga prie alveolinio kaulo. Tada besisukančiais instrumentais seka implanto tinkamo dydžio ir gylio ertmės paruošimas , kuris susideda iš daugelio darbo žingsnių. Po implanto įsriegimo jo pirminį stabilumą nulemia mechaninė sąveika tarp kaulo ir jo paviršiaus. Po kiek laiko, dėl jau viršuje minėtos oseointegracijos, atsiranda antrinis implanto stabilumas, kuris, priklausomai nuo aplinkos veiksniu, kinta. Tik pasiekus reikiamą antrinį stabilumą, gali būti pradėti protezavimo darbai.

Šiaulių Odontologijos Centre naudojami korėjiečių kompanijos MegaGen implantai. Ši kompanija buvo įkurta 2002 metais ir šiandien užima lyderiaujančias pozicijas implantų rinkoje Lietuvoje. Mūsų klinikoje naudojami šios firmos AnyOne bei AnyRidge implantai. Taip pat naudojame italų kompanijos C-Tech implantus bedančių žandikaulių išimamų dantų protezų fiksacijai, kurių kaina trigubai mažesnė už įprastinius implantus.  Greitas prigyjimas bei didelis antrinis stabilumas - savybės, lėmusios mūsų pasirinkimą. Mums ne ką mažiau svarbu yra ir  garantija: gamintojai dėl, ačiū Dievui, retų komplikacijų neprigyjusį implantą pakeičia nauju, kurį mes implantuojame antrą kartą. Taigi, pacientas, napaisant ilgesnio gydymo laiko, papildomų finansinių nuostolių nepatiria.

Preliminarias dantų implantų kainas rasite mūsų paslaugų kainyne arba sužinosite NEMOKAMOS konsultacijos metu.