ISTORIJA

Šiaulių Odontologijos Centras - gyd. ortodontės A. Ancevičienės ir gyd. od. burnos chirurgo A. Ancevičiaus klinika, pirmą kartą duris šiauliečiams atvėrusi 2008 metais.  Šiandien mūsų centre taip pat dirba Gritė Ancevičiūtė bei Povilas Ancevičius – jaunoji Ancevičių karta.

 

 

Šiaulių odontologijos centras - odontologai siauliuose

MŪSŲ FILOSOFIJA

Kaip kiekvienas žmogus, taip ir kiekvienas pacientas yra individualus ir nepalyginamas savo norais,įpročiais, reikalavimais, tikslais bei lūkesčiais. Dėl šios priežasties odontologinių problemų sprendimas yra lygiai toks kompleksiškas kaip ir žmogus pats.

Iš to atsiranda gyd. odontologo pareiga atsižvelgti į kiekvieno paciento individualią padėtį. Šiuos iššūkius gali įveikti tik moderni, viską aprėpianti, plataus požiūrio, taip vadinama, sinoptinė odontologija. Tai reiškia, jog dėmesys koncentruojamas ne vienai ar kelioms odontologinems problemoms, o visam jų spektrui. Skirtingi gydymo būdai yra palyginami ir pritaikomas tik vienas konkrečiam atvejui geriausias.

Šiaulių Odontologijos Centras siūlo būtent šį modernų gydymo konceptą. Tai puikiai atsispindi ir mūsų jaunoje ir dinamiškoje komandoje. Mes nesame susifokusavę ties vienu gydymo metodu ar tam tikra odontologijos šaka. Atvirkščiai, mes ieškome geriausio sprendimo būdo Jums. Estetika, beskausmis gydimas bei natūrali išvaizda – mums savaime suprantami dalykai. Taip pat siekiame aukščiausių medžiagų, techninių prietaisų, higienos ir profesinių standartų. Tai patvirtina kruopštūs kasmetiniai auditai ir tarptautiniai kvalifikacijos kėlimo kursai.

MŪSŲ KOMANDA: