POVILAS ANCEVIČIUS

Gydytojas odontologas

Povilas Ancevičius

2010

Pradžių pradžia.

Atlikau praktiką Šiaulių Odontologijos Centre.
2012

Pagrindinis išsilavinimas

Baigiau S. Šalkauskio gimnaziją Šiauliuose ir tais pačiais metais pradėjau odontologojos studijas Albert-Ludwigs universitete Freiburge.
2018

Universitetinis išsilavinimas

Baigiau odontologijos studijas Albert-Ludwigs universitete Freiburge.
2019

Karjeros pradžia

Pradedu dirbti Šiaulių Odontologijos Centre.

GYVENIMO APRAŠYMAS

Aš, Povilas Ancevičius, esu vyriausias vaikas mūsų šeimoje. Nors 1992 m. gruodžio 2 d. gimiau Kaune, nuo mažens gyvenau ir augau Šiauliuose, dėl to laikau save tikru šiauliečiu.

1999 metais pradėjau eiti į S. Šalkauskio pradinę mokyklą, o po dvylikos metų su pagyrimu baigiau gimnaziją, pavadintą taip pat šio garsaus filosofo, pedagogo vardu. Šiandien labai didžiuojuosi ir savo mokykla, kurioje sutikau beprotiškai fantastiškus mokytojus, ir pačiu S. Šalkauskiu, kuris įkvepė mokytis ir siekti mokslo už Lietuvos ribų.

Būdamas mokiniu aktyviai dalyvavau popamokinėje veikloje. Mokykloje keletą kartų buvau išrinktas į mokyklos mokinių parlamentą, o 2009 m. buvau deleguotas Šiaulių mieste ir išrinktas į Lietuvos mokinių parlamentą. Ne mažiau už politinę veiklą mane domino ir muzika. 2007 m. baigiau “Dagilėlio” muzikos mokyklą. Šis berniukų ir jaunuolių choras buvo man lyg antrieji namai, kurie ne ką mažiau nei tikrieji namai formavo mano asmenybę, pasaulėžiūrą. Už tai esu dėkingas R. Adomaičiui ir choro bičiuliams!

Artinantis brandos egzaminams popamokinių veiklų atsisakiau ir visas jėgas sukoncentravau savo svajonės, odontologijos studijų, siekimui. Kaip ir S. Šalkauskis nusprendžiau studijuoti Albert-Ludwig universitete Vokietijoje. 2012 m. spalio 15 d. mano svajonė išsipildė ir aš buvau priimtas į šį prestižinį Freiburgo universitetą.
2016 m. grįžau į Lietuvą su Erasmus + programa, kurią atlikau LSMU veido ir žandikaulių chirurgijos skyriuje. Šios praktikos metu įgyjau tiek teorinių, tiek praktinių žinių burnos chirurgijos srityje. 2018 m. baigiau odontologijos studijas Albert-Ludwig Universitete Freiburge ir tikiuosi šiandien jas sėkmingai pritaikyti Šiauliuose.

MŪSŲ KOMANDA: